Новини

Білий дім пообіцяв продовжувати шукати способи для екстреної допомоги Україні

Через брак військової підтримки українські командири на місцях ухвалюють важкі рішення

В адміністрації президента США Джо Байдена продовжать шукати можливості надати Україні екстрену допомогу на зразок тієї, яку у березні передали Києву. Про це заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, повідомляє «Голос Америки«.

За його словами, адміністрація президента вже вжила альтернативних заходів для підтримки України без схвалення Конгресу, коли минулого місяця Пентагон виділив Києву екстрений пакет допомоги на 300 мільйонів доларів.

«Ми будемо продовжувати шукати та дивитися, що ще ми можемо зробити, але, відверто кажучи, наші руки тут зв’язані. Нам потрібно схвалення запиту на додаткове фінансування», – зазначив Кірбі.

Він зауважив, що через брак військової підтримки українські командири на місцях ухвалюють важкі рішення щодо того, які позиції вони будуть займати, яку зброю вони використовуватимуть, а в деяких місцях, як на Донбасі, додав представник Білого дому, вони втрачають позиції.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top