Новини

Apple оштрафована антимонопольним законодавством ЄС на 2 мільярди доларів: що стало причиною, — CNN

Це сталося після скарги стримінгового сервісу Spotify

Європейський союз оштрафував Apple на 2 мільярди доларів за порушення законів про конкуренцію. Це сталося після скарги стримінгового сервісу Spotify.

Як повідомляє CNN, ЄС оголосив, що цей штраф буде першим в історії антимонопольного покарання на Apple за те, що він не дав змоги конкуруючим сервісам потокового передавання музики, таким як Spotify, повідомляти користувачам iPhone, що вони можуть знайти дешевші способи підписки поза межами магазину додатків Apple.

Керівник ЄС з питань конкуренції та цифрових технологій Маргрет Вестагер сказала, що Apple зловжила своїм домінуючим становищем як дистриб’ютор додатків для потокової передачі музики.

Вона додала, що європейські споживачі не мали вільного вибору щодо того, де, як і за якими цінами купувати підписки на потокову передачу музики.

«Це незаконно і зачепило мільйони європейських споживачів», — заявила Вестагер.

Apple відповіла, що рішення Європейської комісії було ухвалено, незважаючи на нездатність виявити будь-які достовірні докази заподіяння шкоди споживачам та ігнорування реалій ринку, який процвітає, конкурентоспроможний і швидко зростає.

У заяві компанії йдеться про те, що розробники застосунків конкурують на рівних у магазині застосунків Apple.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top