Нерухомість та будівництво

В Україні стартувала програма компенсації за пошкоджене житло «ЄВідновлення»: як отримати допомогу

УКРАЇНА

Максимальна сума — 200 тис.грн

З 10 травня в Україні запрацювала програма державної допомоги на відновлення пошкодженого житла еВідновлення. Наразі українці, чиї будинки постраждали внаслідок збройної агресії Росії, можуть подати заяву до Дії та отримати кошти на ремонт.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Відтепер українці, чиї домівки постраждали через бойові дії, можуть подати заяву в Дії та отримати кошти на ремонт за програмою єВідновлення. Максимальна сума — 200 тис.грн. Послуга доступна, якщо житло підлягає відновленню і не було повністю відремонтоване.

Кошти можна витратити на будівельні матеріали чи послуги підрядників-учасників програми.

Щоб отримати допомогу, необхідно:

  • повідомити про пошкоджене майно у додатку «Дія»;
  • відкрити спеціалізований рахунок є Відновлення в одному з банків-учасників програми: «Ощадбанк», «Монобанк», «Приватбанк», «Сенс Банк», «А-Банк», ПУМБ;
  • заповнити заяву про допомогу у додатку «Дія», перевірити та надіслати в обробку.

Після цього місцева влада надішле комісію, яка проведе обстеження пошкодженого майна, зафіксує руйнування та визначить суму компенсації.

Потім прийде підтвердження та кошти на карту єВідновлення. Їх слід використовувати протягом 12 місяців із дня отримання.

Якщо житло має співвласників, вони мають дати згоду на участь у програмі.

За інформацією обласних військових адміністрацій, з 24 лютого 2022 року було зруйновано або пошкоджено майже 18,5 тисячі багатоповерхових житлових будинків та понад 142 тисячі приватних садиб.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top