Новини

Японія збирається до НАТО, — глава МЗС Японії

НАТО

Жодних деталей ще не узгоджено

Японія веде переговори про відкриття офісу зв’язку НАТО, першого у своєму роді в Азії.

По це заявив міністр закордонних справ Японії Йошімаса Хаяші в інтерв’ю CNN.

«Ми вже ведемо переговори, але жодних деталей ще не узгоджено», – заявив міністр.

Глава МЗС особливо відзначив вторгнення Росії в Україну минулого року як подію з наслідками далеко за межами Європи, яка змусила Японію переосмислити регіональну безпеку.

«Причина, чому ми обговорюємо це, полягає в тому, що після агресії Росії в Україні світ став більш нестабільним. Те, що відбувається у Східній Європі, не обмежується лише питанням Східної Європи, і це безпосередньо впливає на ситуацію тут, у Тихоокеанському регіоні. Ось чому співпраця між нами в Східній Азії і НАТО стає все більш важливою», – сказав міністр.

Він додав, що Японія не є договірним членом НАТО, що означає Організацію Північноатлантичного договору, але цей крок посилає сигнал про те, що азіатсько-тихоокеанські партнери блоку «взаємодіють із НАТО дуже стабільним чином».

Відкриття офісу зв’язку НАТО в Японії стане значним кроком для західного альянсу на тлі поглиблення геополітичних розломів і, ймовірно, викличе критику з боку китайського уряду, який раніше застерігав проти такого кроку.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top