Наука та технології

В цьому році не буде iPhone 15 Pro Max і 15 Ultra

iPhone

Корпорація Apple відмовилася від випуску в 2023 році айфона з індексом Pro Max або Ultra. Про це повідомив редактор Bloomberg і головний інсайдер по Apple Марк Гурман.

За його даними, замість звичного iPhone 15 Pro Max чи довгоочікуваного iPhone 15 Ultra, про який ходило багато чуток, Apple представить якусь збільшену версію iPhone 15 Pro.

Для ясності: Pro Max і Ultra цього року не буде. З’являться всього чотири моделі: iPhone 15, 15 Plus, 15 Pro і 15 Pro побільше – написав Гурман.

Гурман додав, що Ultra-версія таки є в планах Apple, але представлена вона буде не раніше наступного року, тобто в лінійці iPhone 16.

Нагадаємо, інформація про модель Ultra почала з’являтися ще у вересні 2022 року. Тоді про перейменування гаджета писали багато відомих інсайдерів, в тому числі Марк Гурман. Однак цього року чутки на цю тему вщухли.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top