Наука та технології

В Apple розповіли як правильно купувати iPhone «з рук»

iPhone

Apple випустила інструкцію з порадами щодо покупки iPhone, що вже був у використанні. Компанія ніколи особливо не відрізнялася любов’ю до перепродажу своїх пристроїв. Але новий документ підтримки вже опублікований на офіційному сайті компанії.

У своїй замітці купертинівці відразу зайшли з козирів, підкресливши, що iPhone «служить довше, ніж інший смартфон». Тому придбання їх гаджета «з рук» має сенс.

Але при цьому важливо, зазначає Apple, робити покупку у надійного продавця.

Якщо можете, з’ясуйте, чи є у iPhone якісь фізичні пошкодження, стан батареї, а також уточніть історію обслуговування пристрою. Якщо iPhone заблоковано активацією, не купуйте його. Огляньте смартфон при отриманні. Якщо він не в тому стані, в якому ви очікували, поверніть його.

Автори рекомендації дали поради щодо покупки в інтернеті і в маркетплейсах, а також з тестування функцій і стану акумулятора.

«Якщо б/у iPhone не вмикається, можливо акумулятор розряджений, спробуйте його зарядити. Якщо акумулятор не заряджається, не купуйте пристрій».

В інструкції Apple також детально розібрали кожен нюанс, який слід перевірити перед покупкою використаного iPhone. Серед порад: перевірка зовнішнього вигляду, як з’ясувати, чи прив’язаний iPhone до оператора зв’язку, а також як перевірити камеру, динаміки і всі бічні кнопки.

Згідно з актуальною статистикою, смартфони Apple є найбільш вигідними при перепродажі, в той час, як пристрої на Android знецінюються на вторинному ринку куди швидше: деякі з них сильно дешевшають всього через два місяці після виходу.

Також статистика демонструє, що в останні роки світовий ринок смартфонів демонструє спад. Цей тренд багато в чому пов’язаний з розширенням сегмента б/у – наприклад, замість покупки нового середньобюджетного апарату багато користувачів віддають перевагу старому флагману.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top