Наука та технології

«Розумний» чат-бот ChatGPT став доступний в Україні: як скористатися безкоштовно

Нейромережа, яка обробляє велику кількість інформації в Інтернеті

Чат-бот від стартапу OpenAI тепер доступний в Україні, проте не працюватиме на тимчасово окупованих РФ територіях.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Компанія OpenAI випустила нейромережу ChatGPT наприкінці листопада 2022 року у вигляді чат-бота, зробивши його безкоштовним у всіх країнах, окрім тих, що потрапили під міжнародні санкції. З невідомих причин сервіс майже три місяці залишався недоступним для українців. За словами Михайла Федорова, Мінцифри довго домагалася відкриття доступу за допомогою листів, дзвінків та зустрічей із розробниками.

«ChatGPT тепер доступний в Україні. Команда Мінцифри довго працювала над цим рішенням — офіційні листи, дзвінки та зустріч з керівництвом» – йдеться в повідомленні.

За словами міністра, Україну вилучили зі списку країн, у яких заблоковано ChatGPT. Програма не працюватиме лише на тимчасово окупованих росією територіях, щоб її не використовували її для антиукраїнської пропаганди.

З 18 лютого користувачі з України можуть безкоштовно скористатися ChatGPT, ставлячи йому запитання. Для цього достатньо перейти на сайт і авторизуватися, використовуючи обліковий запис у Google або Microsoft.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top