Кріпто

Розробники чат-бота ChatGPT платитимуть користувачам

ChatGPT

Американська компанія OpenAI, що стоїть за створенням ChatGPT, почне платити користувачам від 200 до 20 000 доларів за знайдені баги та помилки у своєму чат-боті.

Про це повідомляє видання Bloomberg. Зазначається, що компанія запустила програму винагород (bug bounty), за допомогою якої люди можуть повідомляти про слабкі сторони, помилки або проблеми безпеки, які вони виявляють під час використання її продуктів ШІ.

Наголошується, що такі програми досить поширені в індустрії технологій. OpenAI заявила, що розгортає її в партнерстві зі спеціальною платформою Bugcrowd, де і розміщуватиметься механізм повідомлення про баги.

Компанія виплачуватиме грошову винагороду залежно від розміру виявлених помилок, починаючи від 200 доларів за те, що вона називає «виявленням низької серйозності», до 20 000 доларів за «виняткові відкриття» – йдеться у повідомленні.

У компанії заявили, що однією з причин реалізації програми, є усвідомлення того, що «прозорість і співпраця є ключовими для пошуку вразливостей у її технології».

Повідомити про баг можна за посиланням. При цьому, зазначається, що обробку заявок про знаходження помилок проводитиме спеціальний алгоритм.

«Ця ініціатива є невід’ємною частиною нашої відданості розробці безпечного та вдосконаленого штучного інтелекту», — йдеться в блозі Метью Найта, керівника служби безпеки OpenAI. «Оскільки ми створюємо безпечні, надійні та надійні технології та послуги, нам потрібна ваша допомога».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top