Наука та технології

Коли чекати iPhone SE 4 від Apple

iPhone

В мережі шириться багато чуток щодо лінійки iPhone SE від компанії Apple. Але все більше джерел стверджують, що iPhone SE 4 вийде.

За інформацією інсайдера Unknownz21, зовнішній вигляд iPhone SE 4 буде базуватися на актуальному iPhone 14, тобто зникне кнопка «Додому» і широкі рамки зверху і знизу від екрана. Ну а 4.7-дюймовий LCD-екран замінить 6.1-дюймовий OLED.

Також бюджетний iPhone SE 4 отримає одну з ключових функцій ще не випущених iPhone 15 – нову кнопку «Дія» замість перемикача беззвучного режиму. На неї можна буде призначити дію за бажанням, як це вже можливо в Apple Watch Ultra.

Інсайдер також приписує новинці роз’єм USB Type-C замість Lightning. А ось основна камера нібито залишиться одинарною – як в iPhone SE (2022).

Раніше з’явилася інформація, що новий iPhone SE вийде не раніше 2025 року. Причина затримки криється в тривалій розробці власного 5G-модема. Саме ця модель стане випробувальним майданчиком 5G-модемів Apple.

Останній на сьогодні iPhone SE був випущений в березні 2022 року, так що на цю мить він відносно новий. Попередня модель в серії вийшла в 2020 році, тобто покоління було актуальним два роки. У випадку ж з iPhone SE 3, як бачиться, актуальним він буде мінімум три роки.

Згідно зі статистикою минулого року, iPhone SE 2022 став одним з найбільш продаваних смартфонів року. І це попри застарілий дизайн, маленький екран і слабкий акумулятор.

Раніше Apple підтвердила, що iPhone SE 2022 також отримає оновлення до новенької iOS 17.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top