Наука та технології

Цифровий рекрутинг до ЗСУ. Федоров пояснив, як працюватиме проєкт

Зараз запустили декілька бета-тестувань з бригадами, які шукають пілотів-операторів

Вада працює над проєктом цифрового рекрутингу до української армії, який полягатиме в пошуку операторів дронів. Про це повідомив віце-прем’єр з цифрової трансформації Михайл Федоров в ефірі телемарафону.

«Ми знаходимося на фіналі цього проєкту. Пілот буде на напрямку безпілотників. Ми вже запустили декілька бета-тестувань з бригадами, коли шукаємо таргетовано пілотів-операторів для роти ударних дронів. Зараз тестуємо процес, наскільки є зворотній зв’язок від бажаючих вступити до лав ЗСУ», — сказав міністр.

За його словами, мета проєкту — пояснити бажаючим, ким вони можуть стати, скільки буде тривати навчання, якою буде зарплата, які будуть бойові задачі.

«Складно запустити цей проєкт, бо потрібно перебудовувати систему. Систему, де немає ТЦК, де по суті розповідається про можливості, переваги і досвід, який буде», — додав Федоров.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top