Море та порти

Україна все активніше користується новим морським коридором, не звертаючи уваги на Росію

Тимчасовим коридором у Чорному морі скористалися вже сім кораблів. Про це розказав речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук.

«Новим коридором у нас уже вийшло сім суден. Тобто це сім із семи успішних кейсів. Зайшло два, вийшло сім. П’ять суден – це ті, що були тут до початку повномасштабного вторгнення. Відповідно, цей процес триває. Ми робимо все, щоб забезпечити безпеку тієї ділянки, на якій судна перебувають у наших територіальних водах», – сказав Плетенчук.

Він пояснив, що далі судна потрапляють до територіальних вод Румунії, Болгарії та Туреччини і аж до Босфорської затоки.

«Це вже територіальне море країн НАТО… Завдання вогневого враження по цій території – це нанесення вогневого враження по суверенній території цих країн. Тому на таке вони (росіяни, – ред.) не можуть зважитися», – зазначив Плетенчук.

За його словами, на сьогодні небезпека у Чорному морі залишається саме через російську авіацію та ракетне озброєння. Водночас корабельні угруповання ворог уже не заводить до акваторії, бо боїться їхнього знищення.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top