Море та порти

Переговори щодо відновлення «зернової угоди» можуть пройти у Стамбулі, — Sabah

Припинення «зернової угоди» може спричинити глобальні проблеми

Туреччина працює над проектними пропозиціями, щоб відновити експорт продукції з України. Переговори щодо цього питання можуть пройти у Стамбулі. Про це повідомляє Sabah.

Туреччина продовжує намагатися відродити механізм «зернового коридору», який довів свою ефективність транспортуванням на світові ринки майже 33 млн тонн зерна. Зустріч Ердогана з російським лідером Володимиром Путіним наприкінці цього місяця має світове значення.

За даними видання, Анкара працює над проектними пропозиціями, щоб відновити експорт продукції з України. На думку Туреччини, припинення «зернової угоди» може спричинити глобальні проблеми, оскільки зерно у світі вже здорожчало на 15%.

«Зазначається, що технічні переговори між Москвою та Києвом щодо активації коридору можуть відбутися в Стамбулі», — пише турецьке видання.

Варто зазначити, що Україна та Росія під час відкриття «зернового коридору» не підписували прямої угоди. Україна уклала договір з Туреччиною та ООН, Москва зробила те ж саме.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top