Море та порти

Китай обмежить експорт авіаційних і космічних компонентів

китай

Як здійснюватиметься експорт

Китай оголосив про контроль над експортом деякого авіаційного обладнання та технологій. Про це повідомляє Reuters.

Китай контролюватиме експорт деяких авіаційних і космічних компонентів з 1 липня. Під час даної заяви Міністерство торгівлі Китаю послалось на необхідність захисту національної безпеки та інтересів країни.

Як здійснюватиметься експорт

Ті, хто бажає експортувати предмети, включаючи аерокосмічні структурні компоненти, а також обладнання та програмне забезпечення, що використовується у виробництві двигунів, серед іншого, повинні будуть подати заявку на експортну ліцензію, яка має бути спільно підписана Митним управлінням Китаю та Центральною військовою комісією.

«З метою захисту національної безпеки та інтересів, а також виконання міжнародних зобов’язань, таких як нерозповсюдження, зі схвалення Державної ради та Центральної військової комісії було вирішено запровадити експортний контроль за наступними пунктами», — йдеться в заяві Міністерства торгівлі Китаю.

До списку обмежень увійшли зокрема:

  • газотурбінні двигуни
  • прес-форми для виготовлення деталей скафандрів
  • обладнання та програмне забезпечення, що використовуються для їх виготовлення
  • передові полімери, які використовуються в куленепробивному одязі.

Експортери повинні будуть звернутися до Міністерства торгівлі за ліцензією на експорт, йдеться в повідомленні, яке вирішить, чи може відповідний предмет мати військове застосування «подвійного використання».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top