Море та порти

Ізраїльське судно направляється в Україну, попри загрози РФ

За інформацією журналістів, судно Ams1 розпочало свій шлях з ізраїльського порту Ашдод і відкрито вказало пункт призначення Україну.

Ізраїльський корабель першим прорвав зернову блокаду російських військ у Чорному морі. Попри погрози з боку РФ, Ams1 направився порту на Дунаї. Цей корабель став першим, який прорвав морську блокаду ЗС РФ після бомбардування порту Рені 25 липня.

дунай порти експорт зерна 3
дунай порти експорт зерна

Повідомляється, що й інші кораблі — Sahin 2 і Yilmaz Kaptan, походження яких зазначено як Греція та Туреччина/Грузія, — прямують за ізраїльським судном і збираються стати на якірну стоянку на Дунаї.

Їхню безпеку забезпечує американський протичовновий літак P8 Poseidon, який дозаправляється у повітряному просторі Румунії.

Додаткову інформацію щодо пересування кораблів забезпечує розвідувальний безпілотник Forte12 RQ-4.

Корабель Ams1

Україна домовилася з Хорватією про те, щоб використати хорватські порти на Дунаї для експорту українського зерна, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, провівши зустріч зі своїм колегою із Загреба Горданом Грліч Радманом.

За словами Кулеби, є домовленості щодо використання хорватських портів на Дунаї для транспортування українського зерна через Адріатичне море.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top