Житомир

В Україні може повернутися карантин: у МОЗ заявили про спалах COVID-19

Головний санітарний лікар Ігор Кузін

Головний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що у трьох областях України — у Тернопільській, Житомирській та Чернівецькій, зафіксовано спалахи Covid-19. У цих регіонах вже перевищено епідемічний поріг захворюваності, і, за словами Кузіна, кількість випадків COVID-19 продовжує збільшуватися.

«У нас зараз циркулює 14 видів COVID-19. Зараз ми бачимо суттєве погіршення із захворюваністю з огляду на зимовий перехід. Ми бачимо, що серед усіх хворих 50% — це як випадки захворювання, так і госпіталізації. Зокрема, вони фіксуються серед дітей. Ми бачимо, що у трьох областях перевищено епідеміологічний поріг. Це — Тернопільська, Житомирська та Чернівецька області. Ці регіони вже можуть запроваджувати певні протиепідеміологічні обмеження», — розповів він.

Лише за останній тиждень відмічено приріст захворюваності на 20%, при цьому до лікарень госпіталізовано в середньому 4200 пацієнтів.

Усього за тиждень зареєстровано 56 летальних випадків від коронавірусної інфекції.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top