Київ

Конфлікт навколо київського театру Лесі Українки

teatr lesi ukrainki kiyev (

Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки в Києві залишив його багаторічний керівник Михайло Резнікович, який очолював його з 1994 року. Про це повідомило Міністерство культури України.

За інформацією Мінкульту, Резнікович фактично не керував театром в останній рік.

«За час повномасштабного вторгнення Михайло Юрійович за станом здоров’я часто перебував на лікуванні у Великій Британії і не міг продовжувати активну роботу на адміністративній посаді, проте активно допомагав театру», — йдеться у повідомленні Мінкульту.

Міністерство заявляє, що театр очолив учень Резніковича, режисер Кирило Кашликов, який з лютого зміг налагодити роботу театру.

teatr lesi ukrainki kiyev (2)

«Він запустив роботу театру вже у квітні і разом із командою театру перезапустив репертуар українською мовою та прибрав із назви закладу слово «російська», — зазначили у Мінкульті.

У свою чергу Михайло Резнікович прокоментував своє звільнення у дещо іншому ключі.

«Я пішов із театру не з власної волі. Я робив, повірте, все, що від мене залежить, щоб залишитися і брати участь у творчому житті театру», — написав колишній директор.

teatr lesi ukrainki kiyev (1)

«Проти були дві особи – міністр культури Олександр Ткаченко та Кашликов. На сьогодні їм це вдалося. У цьому дуеті, у цьому свідомому, а то й несвідомому прагненні знищити театр, Кашликова я поставив би на перше місце, не можу вам цього сьогодні не сказати. Сумно, що я так помилився у ньому, не розгледів», — написав Резнікович у Facebook.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top