Казахстан

Казахстан запускає новий «Міжнародний форум Астана» для вирішення ключових глобальних викликів

kazahstan

У той час як міжнародне співтовариство рухається до епохи поляризації та геополітичного поділу, Казахстан з метою об’єднання зусиль для вирішення ключових глобальних викликів запускає новий діалоговий майданчик – Міжнародний форум Астана, організований урядом Республіки Казахстан.

Як заначено на сайті заходу, Форум відбудеться під егідою Президента Казахстану Касим-Жомарта Токаєва 8-9 червня 2023 року в столиці країни — Астані. «Він стане платформою для діалогу високопосадовців закордонних урядів, міжнародних організацій, бізнесу та наукових кіл з метою пошуку шляхів вирішення таких проблем, як зміна клімату, нестача продовольства та енергетична безпека».

Коментуючи запуск Міжнародного форуму Астана, Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв зазначив:

«Сьогодні увесь світ стоїть перед історичними викликами, подібних  яким нам не доводилося зустрічати вже кілька десятиліть або більше. Ці виклики створюють безпрецедентний тиск на міжнародне співтовариство та кидають виклик принципам глобалізації та мультилатералізму».

«Міжнародний форум Астана» створений для реагування на дані виклики, віддаючи пріоритет співпраці, як основному постулату функціонуючої міжнародної системи та порядку.

«Казахстан має довгу історію розвитку конструктивних міжнародних відносин, служачи мостом між Сходом і Заходом – і, хоча ця політика зазнала серйозного випробування у 2022 році, вона довела свою стійкість. Ми продемонстрували цінність співпраці», — додав Касим-Жомарт Токаєв.

За допомогою Міжнародного форуму Астана, організатори сподіваються побудувати нові мости і зміцнити зв’язки між країнами, об’єднавшись для подолання колективних викликів, що стоять перед світом та намітити новий шлях вперед – дипломатичний, економічний та політичний.

Міжнародному форуму Астана передував успіх Астанінського економічного форуму. Його концепція була розроблена для вирішення чотирьох ключових глобальних питань: зовнішньої політики, безпеки та стійкості, енергетики та клімату, а також економіки та фінансів. Ці стовпи лежать в основі місії Форуму – «Вирішення проблем через діалог: На шляху до співпраці, процвітання та прогресу».

Реєстрацію на захід вже відкрито.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top