ЖКГ

Одеситам слід підготуватися до ще довших відключень світла, — ДТЕК

Наразі на Одещині діють екстрені відключення

Внаслідок вчорашнього ракетного удару по Одещині було сильно пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури, після чого ДТЕК закликав одеситів готуватися до ще більш тривалих відключень.

Про це повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі телемарафону.

«Потрібно готуватися до більш тривалих відключень, до, на жаль, нестабільної роботи мережі до тих пір, поки не буде встановлене обладнання замість пошкодженого і не буде відновлена більш-менш стабільна робота для передачі необхідного обсягу, яка відповідає графікам. Для цього потрібно декілька днів», — пояснив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

Наразі на Одещині діють екстрені відключення, пов’язані з руйнуванням енергооб’єктів.

НЕК «Укренерго» щодня встановлювало ліміт на споживання електроенергії для збереження роботи енергосистеми. Саме через них жителі Одеської області отримують лише 15% електроенергії.

Для Одеської області хочуть збільшити ліміти споживання електроенергії. Відповідне питання обговорили з керівництвом Міненерго та Укренерго. За словами Марченка, він очікує позитивного рішення й погоджується з тим, що Одеський ДТЕК повинен нести відповідальність за недотримання графіків.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top