Інтерв'ю

Зеленський: Путін бореться в Україні за своє життя, а не за свою країну

Volodymyr Zelenskyi

Президент України Володимир Зеленський висловив впевненість у здатності країни відбити російське вторгнення, та розповів про підготовку контрнаступу ЗСУ. Про це Зеленський повідомив в інтерв’ю виданню Al Arabiya.

Відповідаючи на питання про ситуацію в Україні, Зеленський визнав, що вона складна, але підкреслив, що його країна бореться і стає сильнішою. «Я не можу охарактеризувати ситуацію як хорошу, але ми боремося», — сказав він. «Ми сильніші, ніж були рік тому».

Президент також підкреслив, що українці єдині заради перемоги. «Ми сподіваємося і віримо, що наші щоденні здобутки наближають нас до перемоги», — сказав Зеленський, додавши, що українці віддані поверненню своїх окупованих земель і розвитку своєї країни.

Він також зазначив, що українська армія готується до контратаки проти російських військ, применшуючи вплив оприлюднених США документів на цей контрнаступ . «Наша армія готується, і ми робимо все можливе, щоб зробити її сильнішою».

Також Володимир Зеленський розповів про складну ситуацію в Бахмуті. Незважаючи на те, що деякі аналітики стверджують, що місто не має стратегічної цінності, Зеленський неодноразово наполягав на тому, що Україна не відмовлятиметься від Бахмуту.

Volodymyr Zelenskyi

«Нам неможливо відмовитися від Бахмута, тому що це допоможе розширити бойовий фронт і дасть російським військам шанс захопити більше наших земель».

Президент Зеленський подякував союзникам за підтримку, але зазначив, що вони також підтримують себе, допомагаючи Україні.

«Правда в тому, що Росія не зупиниться на Україні, і це зрозуміло всім», — сказав він, додавши, що Україна може зупинити Росію.

«Що до наших союзників, підтримайте нас, тому що, перш за все, це невелика ціна, яку ви повинні заплатити, тому що Росія піде далі», – сказав він, додавши, що президент Росії Володимир Путін бореться в Україні за своє життя, а не за свою країну.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top