Інтерв'ю

Карлсон опублікував двогодинне інтерв’ю з Путіним: основні тези з нашумілого інтервʼю

Володимир Путін дав інтервʼю екс-журналісту Fox-News Такеру Карлсону, який відрізнявся українофобними заявами та виправдовував російське вторгнення в Україну. Розмова затягнулася на дві години. Інтервʼю Карлсон опублікував нас свій сторінці у соцмережі Х.

Інтерв’ю президента Росії Володимира Путіна американському журналісту Такеру Карлсону демонструє зв’язок Кремля з Республіканською партією Дональда Трампа.

Як пише The Washington Post, цей матеріал мав встати великою перемогою для Карлсона та Путіна. Для російського президента це був шанс виправдати своє вторгнення в Україну, а для журналіста — підвищити свою релевантність після звільнення з телеканалу і просувати свою нову медіакомпанію.

Зазначається, що російський лідер намагатиметься використати це інтерв’ю, щоб зобразити Росію як країну, яка діє в порядку самооборони, в оточенні НАТО та ЦРУ. На думку аналітиків, Путін погодився на інтерв’ю, щоб мати можливість звернутися до республіканців перед виборами президента у США.

ElitExpert зібрав основні ключові теми з двогодинного інтерв’ю Путіна Карлсону.

Саме інтерв’ю президент РФ вирішив почати з «історії». Він розповів Карлсону про те, що ідеї «українізації» південних земель Росії активно «просувалися» австрійським генеральним штабом перед Першою світовою війною. За словами Путіна, українці мають право вважати себе окремим народом, але не на основі «нацизму і нацистської ідеології». Росія поки що не досягла цілей війни, оскільки метою так званої «СВО» є «денацифікація» України і заборона неонацистських рухів.

«Ми поки що не досягли своїх цілей в Україні, тому що одна з цілей — це денацифікація. Мається на увазі заборона всіляких неонацистських рухів. Треба позбутися тих людей, які цю теорію і практику залишають у житті і намагаються її зберегти, — ось що таке денацифікація. Ви знаєте, як вам не здасться дивним, під час перемовин у Стамбулі ми все-таки домовилися про те, що в Україні не культивуватиметься неонацизм, зокрема й його буде заборонено на законодавчому рівні. Це, виявляється, можна зробити під час переговорного процесу. І тут немає нічого принизливого для України, як для сучасної цивілізованої держави. Хіба якійсь державі дозволено пропагувати нацистів? Адже ні, правда? Ось і все», — сказав Путін.

Президент Росії Володимир Путін звинуватив Україну у зриві переговорів у 2022 році. За його словами, Київ вирішив припинити діалог за вказівкою Заходу і США.

За словами Путіна, всі «події» почалися з якогось державного перевороту в Україні, а також з бойових дій у Луганській і Донецькій областях. Росія ж хоче «закінчити» війну переговорами, проте Київ нібито відмовився від діалогу з Москвою за вказівкою з Вашингтона, тож тепер США доведеться «вирішити» цю проблему.

За словами Путіна, він все-таки хоче домогтися закінчення війни шляхом переговорів. Ті ж переговори, які були 2022 року, досягли дуже високої стадії узгодження позицій і були «майже завершені». Президент РФ заявив, що після того, як Росія нібито сама «вивела» війська з-під Києва, Україна «відкинула» домовленості за вказівкою Заходу. Київ нібито отримав наказ від США боротися з РФ «до кінця».

Глава Кремля заявив, що президент України Володимир Зеленський заборонив проводити переговори з Росією і підписав відповідний указ.

«Президент України видав декрет, що забороняє вести з нами переговори. Нехай він скасує цей декрет, і все. Ми ж не відмовлялися ніколи від переговорів. Ми весь час чуємо: чи готова Росія, чи готова? Та ми не відмовлялися! Вони ж публічно відмовилися. Ну що ж, нехай скасовує свій декрет і вступає в переговори», — сказав Путін.

Він вважає, що Україна зараз «висуває умови», на які Росія не може погодитися. Путін також заявив, що війна нібито «закінчиться за тижні», якщо США припинять постачати озброєння Києву.

Президент РФ заявив, що США після розвалу СРСР проводили щодо РФ політику «тиску». Вашингтон нібито хоче потягти Україну в НАТО на зло Москві.

Володимир Путін заявив, що так звана «денацифікація» — це позбавлення від людей, які підтримують нацизм. За його словами, президент України Володимир Зеленський нібито підтримує «нацизм» і людей, які просувають цю теорію. Російський політик упевнений, що справа глави нацистської Німеччини Адольфа Гітлера «ще живе», а люди, котрі знищували євреїв ще живі.

Крім того, в тому ж інтерв’ю Путін заявив, що Україна нібито поставила на чільне місце своєї ідентичності помилкових героїв, які співпрацювали з Гітлером. Водночас він заявив, що ніякої України не існувало до приходу більшовиків до влади в Росії.

За словами Путіна, Україна після розпаду Радянського Союзу нібито «потягла із собою все, що отримала з панського плеча» Росії. Ба більше, Штати після 1991 року проводили щодо РФ політику «тиску». Глава Кремля заявив, що Вашингтон хоче «втягнути» Україну в НАТО на зло РФ. Сама ж Росія, як висловився Путін, «добровільно» пішла на розвал СРСР.

Крім того, російській президент заявив, що Захід нібито почав усвідомлювати неможливість стратегічної поразки Росії.

«Захід почав усвідомлювати неможливість стратегічної поразки Росії, нехай подумає, що робити далі, ми готові до діалогу», — заявив Путін.

Про участь США у війні в Україні

Путін заявив, що у США є чимало внутрішніх проблем в країні, які треба вирішувати, між тим Вашингтон замість цього воює в Україні.

«Невже американцям нема чим зайнятися? У вас є проблеми на кордоні. Проблеми з міграцією, проблеми з національним боргом. Понад 33 трильйони доларів. Вам нічим зайнятися. Тому ви повинні воювати на Україні. Чи не краще домовитися з Росією? Домовитися, вже розуміючи ситуацію, яка складається на сьогоднішній день, розуміючи, що Росія буде боротися за свої інтереси до кінця, і, розуміючи це, власне, повернутися до здорового глузду, почати з повагою ставитися до нашої країни, до її інтересів і шукати якісь рішення?», — сказав Путін.

Про народи Росії та України

За словами очільника Кремля, українці нібито досі вважають себе «росіянами», а тому війна носитиме елемент «громадянського» конфлікту.

«Ця нескінченна мобілізація в Україні, істерика, внутрішні проблеми, все це… Рано чи пізно однаково все одно ми домовимося. І знаєте що? Може, навіть дивно в сьогоднішній ситуації прозвучить: однаково відносини між народами відновляться. Буде потрібно багато часу, але це відновиться. Те, що відбувається, певною мірою є елементом громадянської війни. І всі думають на Заході, що бойові дії назавжди розтягнули одну частину російського народу від іншої. Ні. Возз’єднання відбудеться. Воно нікуди й не поділося», — сказав Путін.

Про загрозу нової світової війни

Путін заявив, що у Росії немає інтересів в Європі, і що РФ направить свої війська, наприклад, до Польщі, якщо та нападе на Росію.

«Країни НАТО говорять про глобальну війну і ядерний конфлікт, і вони намагаються залякати своє населення уявною російською загрозою. Це очевидний факт. І мислячі люди — не обивателі, а мислячі люди, аналітики, ті, хто займається реальною політикою, просто розумні люди — прекрасно розуміють, що це фейк. Роздувається російська загроза. Росія направить свої війська до Польщі тільки в одному випадку: якщо з боку Польщі буде напад на Росію. Чому? Тому що у нас немає жодних інтересів ні в Польщі, ні в Латвії — ніде. Навіщо нам це? У нас просто немає жодних інтересів», — сказав Путін.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top