Еліта

Юлія Тимошенко: Єдиний шлях до миру в Європі – це перемога над Росією

Yuliya Timoshenko

Єдиний шлях до миру в Україні та Європі – це перемога над путінським  режимом на полі бою в нашій державі. Наша сила – в нашій єдності.

Про це Юлія Тимошенко заявила 2 вересня, виступаючи під час конференції «Estoril Conferences-2022» у Португалії.

Лідерка партії «Батьківщини» зауважила, що зараз у світі говорять про два шляхи до миру: перемогу над режимом Путіна в Україні або умиротворення агресора через укладання з ним мирної угоди.

За її словами, мирний договір, який агресор пропонує Україні, складається з чотирьох частин: віддати завойовані території і змиритися з цим; відмовитися від членства в НАТО; скоротити українську армію; «денацифікація» нашої держави.

«Ніхто в Україні – від президента до дитини – не погодиться  на ці умови.  Це неможливо. Це не дорога до миру, це дорога до продовження війни. Тому разом із 50 країнами,  які об’єдналися  в Рамштайні,  ми обов’язково доб’ємося перемоги над кремлем», – підкреслила Юлія Тимошенко.

Перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики Григорій Немиря, який також бере участь у конференції, закликав згадати уроки минулого, перш ніж говорити про мирні переговори з агресором.

«Багато хто думав, що Путіну досить Криму й Донбасу, але він пішов далі. Яка ціна безпекових гарантій Росії? У 1994 році Україна  відмовилася від третього найбільшого ядерного арсеналу та отримала натомість Будапештський меморандум, який, в тому числі, підписала і Росія. Зараз один з гарантів цього Меморандуму – Росія – розпочав війну проти України. Як можна з такою країною вести мирні переговори?» – обурився він.

1-2 вересня Школа бізнесу та економіки Nova під патронатом Президента Португалії та за підтримки Європейської Комісії провела конференцію «Estoril Conferences-2022» у м. Кашкайш (Португалія).  Основною темою 7-ої конференції було «Відновлення балансу у світі: заклик до Покоління Мети» у світлі існуючих глобальних викликів, зокрема, війни Росії проти України.

Серед спікерів цьогорічної конференції: Президент Португалії Марселу Ребелу ді Соза, Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола, колишній Президент Польщі Александр Кваснєвський, колишній Президент Хорватії Колінда Грабар-Китарович, володарка Пулітцерівської премії Енн Аппельбаум, Генеральний директор Міжнародної організації з міграції Антоніо Віторіно, політолог Френсіс Фукуяма та інші.

З 2009 року Estoril Conferences провела шість потужних заходів, у яких взяли участь велика кількість представників політики, бізнесу, університетів та громадянського суспільства, зокрема 9000 учасників з понад 100 різних країн, та понад 300 відомих на весь світ спікерів. Серед них було декілька Нобелівських лауреатів та понад 30 чинних та колишніх голів держав, таких як Тоні Блер, Едвард Сноуден, Джозеф Стігліц, Мері Робінсон, Мохамед ЕльБарадей, Фаріда Халаф та багато інших.

Yuliya Timoshenko

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top