Економіка

Tesla відкликає понад 50 тисяч авто

Маск

Автомобільний регулятор США заявив, що компанія Tesla відкличе 54 676 автомобілів Model X, випущених у 2021-2023 роках через несправності, повідомляє Reuters.

У відомстві зазначають, що компанія Ілона Маска відкличе авто, осільки контролер транспортного засобу, ймовірно, не зможе виявити низький рівень гальмівної рідини та не відобразить попереджувальний індикатор.

Регулятор повідомив, що виробник електромобілів не знає про жодні аварії, травми чи смерть, які можуть бути пов’язані з цією несправністю.

Model X

Варто зазначити, що Національне управління безпеки дорожнього руху США (NHTSA), почало розслідування щодо 280 000 нових автомобілів Tesla Model 3 і Model Y через повідомлення про втрату рульового управління та підсилювача керма.

Компанія Ілона Маска далеко не вперше відкликає свої автомобілі. Восени минулого року Tesla відкликала близько 1,1 млн автомобілів у США через проблему зі склопідйомниками.

Також, тієї осені через виявлені проблеми з задніми ліхтарями компанія відкликала понад 320 тисяч авто, а через неполадки у спрацюванні подушки безпеки майже 30 тисяч.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top