Економіка

Партнер криптобіржі Binance обмежить доларові платежі клієнтів платформи

signature-bin

Банківський партнер Binance – Signature Bank – перестане обробляти SWIFT-платежі користувачів біржі у доларі США на суму менше $100 000. Організація бажає знизити вплив ринку цифрових активів на свій бізнес, повідомляє Bloomberg з посиланням на заяву криптовалютної платформи.

«Один із наших банківських партнерів, Signature Bank, повідомив, що з 1 лютого 2023 року перестане підтримувати купівлю та продаж на суму менше $100 000 для криптовалютних бірж. Це стосується всіх його клієнтів серед криптовалютних торгових платформ. В результаті, деякі користувачі не зможуть використовувати банківські SWIFT-перекази для купівлі або продажу цифрових активів за долар США, якщо обсяг не перевищує зазначений поріг», — цитує агентство заяву компанії.

У розмові з Bloomberg представник Binance зазначив, що обмеження не торкнуться інших банківських партнерів у системі SWIFT. Він також наголосив, що Signature Bank «обслуговує 0,01% від середньомісячної кількості користувачів біржі», і компанія «активно працює над пошуком альтернативного рішення».

Деякі користувачі вже повідомили, що отримали від біржі електронного листа з попередженням про обмеження, що вводяться.

Побоювання, що ширяться на ринку цифрових активів охопили традиційні фінансові компанії, такі як Signature і Silvergate Capital, чиї акції впали на 40% після того, як банк оголосив, що його клієнти забрали близько 8,1 мільярда доларів депозитів цифрових активів протягом четвертого кварталу 2022 року.

Signature Bank у грудні заявив, що має намір позбутися депозитів клієнтів цифрових активів на суму до 10 мільярдів доларів, оскільки розпочинає відхід від криптовалютної індустрії після банкрутства біржі FTX.

Це відбулось після того, як Федеральна корпорація страхування депозитів США попередила про ризики криптоактивів. FDIC є основним федеральним регулюючим органом США для банків, зареєстрованих у штатах, які не приєдналися до Федеральної резервної системи.

Хоча банківським організаціям не заборонено, але не рекомендується надавати послуги пов’язані з криптоактивами, бо вони викликають значні занепокоєння щодо безпеки та надійності, про це йдеться в заяві FDIC від 5 січня.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top