Економіка

Криптоспільнота розкритикувала статтю NYT про майнінг біткоїну

Bitcoin

9 квітня The New York Times (NYT) опублікувала статтю під назвою «Реальні витрати на цифрові перегони за біткоін» , яка викликала невдоволення серед прихильників першої криптовалюти. 

На думку авторів статті, майнінг супроводжується «ненаситними апетитами» до електроенергії та споживає стільки ж ресурсів, скільки всі житлові будинки у Нью-Йорку.

Експерт із ESG -стандартів Даніель Баттен заявив, що стаття NYT завищує фактичне використання викопного палива при видобутку активу. За його словами, у матеріалі навмисне ігнорується використання поновлюваних джерел енергії.

«Наразі 26 майнерів у США та Канаді використовують понад 90% екологічно чистої енергії, і їхня кількість швидко зростає», — додав аналітик. 

У статті основна увага приділялася компаніям із найменшою підтримкою зеленого майнінгу. 

Прибічник біткоїну Трой Крос зазначив, що NYT використовує «облік граничних викидів», але вибірково застосовує його лише до видобутку біткоїну, не беручи до уваги інших джерел енергії.

«Облік викидів — корисний інструмент для конкретних цілей, але він погано застосовується до всієї галузі майнінгу», — пояснив він.

Генеральний директор фонду Satoshi Act Денніс Портер звернув увагу на друкарську помилку. Журналісти переплутали місто, в якому буде збудовано головний майнінг-центр у США. 

«Ух ти. NYT навіть не спромоглася перевірити місто […] Це Рокдейл, Техас. Не Рокленд», — зауважив Портер.

Віце-президент із досліджень майнінгової компанії Riot П’єр Рошар звинуватив видання у фальсифікації деяких даних.

Багато компаній вже почали розвивати ідею зеленого видобутку першого криптовалюту.

Компанія Cipher Mining запустила мережу біткоін-майнерів у новому дата-центрі в Техасі потужністю 40 МВт, який живить вітряна електростанція. А ірландський фермер Том Кемпбелл навчився використовувати коров’ячий гній для безвідходного видобутку активу.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top