Кріпто

Біткоїн знову коштує $30 000

Вранці 20 жовтня котирування першої криптовалюти пробили $29 000 — за тиждень актив зріс на 9,2%, згідно з CoinGecko.

Ціна біткоїну вдруге за тиждень перевищила рівень $30 000. На момент написання актив тримається близько $28 850.

BTCUSDT_2023-10-20_13-30-25

На графіку у сфері зростання спостерігався сплеск обсягу торгів. За добу показник для біткоїну досяг $17,3 млрд за ринкової капіталізації в $571,3 млрд.

Паралельно майже всі активи з топ-10 опинилися у «зеленій зоні». Найпомітніше зростання Solana — за минулі сім днів на 9,9%. 

Ціна біткоїну знову перевищила $30 000

Виконавчий директор Morgan Stanley Денні Галдіно заявив про можливе завершення криптозими.

«Виходячи з поточних даних, ознаки вказують на те, що криптовалютна зима, можливо, вже минулого, а криптовалютна весна, ймовірно, не за горами», — написав він.

Галдіно частково пояснив свою позицію майбутнім халвінгом у мережі першої криптовалюти.

Він також проаналізував кілька показників, які історично сигналізували про досягнення біткоїном дна, включаючи час, що минув з моменту його останнього піку, величину просідання та капітуляцію майнерів. За підрахунками Галдіно, у цьому циклі цифрове золото вже сягало своїх низів. 

Керуючий партнер Ryze Labs Метью Грем у розмові з The Block погодився з цим твердженням. Однак, незважаючи на позитивну динаміку, аналітик відзначив загальне зниження ліквідності на крипторинці на тлі спаду у світовій економіці.

«Дуже малоймовірно, що криптоіндустрія процвітатиме, поки економіка зазнає труднощів, оскільки ліквідності менша через високу вартість грошей. Криптовесна почнеться, але тільки після м’якої посадки в США», — уточнив глава відділу продукту YouHodler Руслан Лієнха.

Він також відзначив зниження ринкової капіталізації стейблкоїнів в останні місяці як індикатор того, що інвестори виводять капітал із крипторинку.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top