Закон та правосуддя

Заарештували екс-мера Єкатеринбурга Євгена Ройзмана, який виступав проти війни Росії в Україні

Сьогодні, 24 серпня, Євгена Ройзмана було затримано у справі про дискредитацію російської армії (стаття 280.3 КК РФ): «Ми про свою країну все знаємо. Нічого нового. Справу порушили за фразу: вторгнення в Україну. Я скрізь її говорив і зараз скажу», — заявив Ройзман під час затримання.

Євген Ройзман, займав посаду міського голови Єкатеринбурга у 2013-2018р.р., був депутатом Держдуми РФ — 2003-2007 р.р.

«Війна з Україною, страшна, безглузда і бездарна — найпідліша, ганебна та несправедлива війна в історії Росії», «І на Страшному Суді не відмовлюся від своїх слів» — Ройзман був оштрафований на 50 тис. рублів за антивоєнні вислови.

Наразі ЗМІ РФ повідомляють, що у квартирі Ройзмана знайшли кілька візитних карток іноземних дипломатів, у тому числі колишнього голови СБУ Ігоря Смешка. Ройзману загрожує до 10 років позбавлення волі. Раніше він політично підтримував Навального та Ходорковського. Брав участь у протестних акціях та спілкувався з іноземними дипломатами.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top