Волонтерство

Волонтери створили унікальні спальні системи для ЗСУ

Спальні системи, що не поступаються розробкам НАТО

Волонтери благодійного фонду «Рій» розробили унікальні спальні системи, що не поступаються розробкам НАТО.

Про це повідомляє ШоТам.

Riy Military Sleeping System (RiyMSS) — спальна система, над створенням якої волонтери працювали впродовж трьох місяців. Розробка призначена для військових, які часто змінюють дислокацію та змушені спати поза приміщеннями.

Спальна система складається із трьох елементів, які в комплексі забезпечують максимальний комфорт для військового:

  • вологовідштовхуючого зимового спального мішка;
  • водонепроникного чохла на спальний мішок;
  • теплоізолюючого каремату.

Вартість однієї системи — 5 тис. грн, що втричі дешевше, ніж імпортні аналоги. До того ж отримати спальну систему можна протягом місяця після замовлення. Натомість пошук, бронювання та доставлення військових спальників з-за кордону може тривати місяцями, запевняють у команді «Рій».

Під час розробки спальної системи волонтери разом із українським виробником туристичного спорядження вивчали технічні характеристики спальників за стандартами НАТО. За основу RiyMSS взяли спальний мішок українського виробництва і удосконалили конструкцію, зважаючи на рекомендаціями військових, технологів і навіть альпіністів.

Спальну систему тестували в польових умовах. Наразі RiyMSS отримали схвалення у Командування логістики Командування Сухопутних військ ЗСУ. Вже зараз є запити на спальну систему від 23 підрозділів ЗСУ.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top