Волонтерство

Олег Радковський: Наша команда відновила програму «Допоможи партійцю»

Керівник партії «Батьківщина» в Одеській області Олег Радковський разом з депутатами передали гуманітарну допомогу однопартійцям Київського району Одеси.

Як розповів політик, обласна організація партії відновила роботу програми «Допоможи партійцю», в рамках якої буде надаватись допомога членам та активу партії пенсійного віку, малозабезпеченим та багатодітним родинам.

«Сьогодні ми зустрілись з нашим активом Київського району Одеси, це люди, що пройшли не одні вибори та багато років життя присвятили партії. І наш обов’язок – підтримати та допомогти їм, в цей складний для країни час. В рамках програми «Допоможи партійцю» ми плануємо відвідати наші партосередки в кожному куточку Одеської області. Підтримка один одного дуже важлива сьогодні, бо саме завдяки єднанню — Україна тримається та обов’язково переможе», — додав Олег Радковський.

Зазначимо, що гуманітарна допомога надається Благодійним фондом «Рідний берег», заснованим Олегом Радковським та керівником «Батьківщини» міста Одеса Михайлом Поживановим.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top