Волонтерство

Михайло Поживанов: кожен з українців допомогає країні на своєму місці

Війна показала, що незалежно від сфери діяльності, фізичних та фінансових можливостей,  кожен з українців може успішно робити багато чого задля спільної Перемоги.

Фонд «Рідний берег», співзасновником якого є політик, науковець та митець Михайло Поживанов, допомагає військовим та людям, які були вимушені кинути свої домівки через ракетні та бомбові удари.

 «Головна діяльність фонду — це в першу чергу допомога нашим військовим, при чому не тільки продуктами харчування. Це і форма, і обладнання, яке вони потребують – ми завжди реагуємо на запити військових. Тісно співпрацюємо і з керівництвом військово-морських сил України, адміралом Неїжпапою, його заступниками, командирами частин та ін.», — розповів Михайло Поживанов, який зараз очолює міський осередок ВО «Батьківщина» в Одесі.

Крім того, зазначає він, роботі фонду допомагає Народна артистка України Віра Ревенко:

«Віра Олексіївна бере значну участь у нашій роботі — окрім допомоги нужденним, вона виступає з благодійними концертами фактично на самій передовій фронту – у Херсонскій, Миколаївській областях. Це дуже мужня жінка».

Сама артистка розповідає, що не змогла залишитись осторонь, коли на нашу землю прийшло велике горе.

«Кожен з нас має свою зброю: моя зброя це не кулемети, а мій голос і пісні. Я співаю нашим захисникам з перших днів війни в різних куточках нашої країни. Я бачу очі бідних лікарів, які мають сон півтори години на добу, бачу очі наших хлопчиків та дівчаток, які воюють замість того, щоб  народжувати дітей. Це просто дуже страшно і це горе, яке об’єднало всіх нас в країні. Тому сьогодні артисти, як і всі громадяни нашої держави, не можуть поводитись інакше. Крім того, я є членом партії «Батьківщина» вже двадцять років і там всі ми є великою родиною, яка все своє життя служить українському народові. І це не пафосні слова, а справжній поклик душі».

У свою чергу Михайло Поживанов зазначає, що сьогодні кожен з громадян може допомогати рідній країні на своєму місці:

«Я за своїм віком та досвідом більш корисний в межах благодійницької та волонтерської роботи, допомоги Збройним силам; Віра Олексіївна робить те, що вона вміє дуже професійно,  хтось допомагає країні на тому чи іншому виробництві, а хтось з наших друзів та родичів сьогодні знаходиться на передовій, на фронті. Тобто кожен з нас докладає зусиль, щоб ми могли перемогти якомога швидше».

Тим паче, що особливістю благодійного хабу «Одеса Батьківщина» є те, що він побудований на базі партійної організації «Батьківщини».

Як зізнається Михайло Поживанов, коли процес тільки починався, він навіть не вірив, що незабаром благодійники зможуть кожного тижня відправляти таку велику допомогу всім, хто її потребує.

«Я пишаюсь тим, що саме я запропонував зробити хаб на партійній структурі. І хоча мені дорікали, що нас звинуватять у піарі, я завжди відповідав, що такого не буде. Адже піар сьогодні нікому не потрібен, ніяких виборів наразі не буде, тим паче під час військового стану, однак коли ти використовуєш потужну партійну структуру — це справді супер.

Тому що у інших благодійних організаціях є купа проблем на кшталт організаційних: навіть якщо в тебе є товар, є необхідна допомога, то потрібно знайти, де це все покласти, де сортувати, хто це буде возити та де взяти авто…

Я вважаю, що наше велике досягнення в тому, що наша партійна структура при підтримці нашого лідера Юлії Тимошенко, є практично єдиною в Україні, що працює по усіх регіонах нашої країни», — підкреслив Михайло Поживанов.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top