Топ-тема

Пережити зиму: як благодійники рятують життя

Команда Благодійного фонду «Шляхетна справа», який очолює Сергій Шутов, продовжує свою ініціативу з допомоги тисяч родин у південних областях нашої країни. Нагадаємо, що з огляду на те, що вже незабаром настануть зимові холоди, волонтери вирішили забезпечити дровами мешканців кількох ОТГ Одещини.

Зокрема, нещодавно дві повні фури дров по 45 кубометри деревини були роздані переселенцям, які зараз проживають в Одеській області. Наступного тижня фонд відправить ще три повні фури з дровами.

«Зараз ми ведемо переговори щодо логістики. Одна фура вирушить до Тарутинської ОТГ, причому роздавати дрова в першу чергу ми будемо сім’ям загиблих на війні бійців – втім, і решта категорій нужденних, звісно, без допомоги не залишиться», — зазначив Сергій Шутов.

Ще дві фури з дровами буде відправлено до Кулевчі Саратського району: до фонду надійшло багато заявок від керівництва місцевої ОТГ. Також буде продовжено роботу з роздачі гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів.

«Крім того, йдуть переговори з американськими партнерами щодо постачання генераторів та допомоги одиноким пенсіонерам, яким зараз найважче», — розповів керівник фонду.

Водночас, через енергетичний терор, який влаштували окупанти на українській землі та очікувану важку зиму, благодійники задумалися над облаштуванням пунктів обігріву. При цьому в кожному пункті, окрім пічок-буржуйок, стоятимуть ще й генератори для постачання електрики. Тому насущність цієї ініціативи важко переоцінити!

У свою чергу благодійники звертаються за допомогою до всіх небайдужих громадян. з проханням підтримати у важкі часи українців, які цього потребують.

Приєднатися до допомоги можна за посиланням https://cf-noble-cause.com.ua/drova-donation. Якщо можете допомогти іншим шляхом, дзвоніть по телефону — 0662460418.

У свою чергу, заявку для отримання гуманітарної допомоги можна залишити на сайті фонду https://cf-noble-cause.com.ua/

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top