Новини

Тривожні новини із Британії: у 96-річної королеви Великої Британії Єлизавети погіршився стан здоров’я

Принци Чарльз та Вільям терміново приїхали до замку Балморал: здоров’я королеви Єлизавети II викликає хвилювання лікарів.

Принц Гаррі та Меган Маркл також збираються до королеви до Шотландії, незважаючи на тяжкий конфлікт у сім’ї.

Повідомляється, що наразі 96-річна королева Великобританії знаходиться у замку Балморал у Шотландії під наглядом медиків. Про це заявили лікарі Букінгемського палацу.

«Після подальшого обстеження сьогодні вранці лікарі королеви стурбовані станом здоров’я Її Величності і рекомендували їй залишатися під наглядом. Королева, як і раніше, почувається комфортно і перебуває в Балморалі», — заявив представник королівської родини.

Прем’єр-міністра Ліз Трасс написала, що її думки та думки жителів Британії зараз з Її Величністю Корольовою. До Букінгемського палацу вже стягуються люди.

У вівторок королева прийняла нового прем’єр-міністра Ліз Трасс, всупереч традиції, не в Букінгемському палаці, а в Балморалі. У середу ввечері Єлизавета, за рекомендацією лікарів, пропустила прийом із Таємною радою Великобританії, на якій Трасс та її міністри мали скласти формальну присягу.

Британці починають збиратися біля шотландського замку Балморал, де зараз у тяжкому стані перебуває Єлизавета II.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top