Сьогодні у світі

Новий спікер Конгресу США вніс законопроєкт про допомогу для Ізраїлю без України

Сума допомоги — 14,3 мільярда доларів.

Спікер Палати представників Сполучених Штатів Майк Джонсон оприлюднив план допомоги Ізраїлю на суму 14,3 мільярда доларів. Він передбачає фінансування оборони для Ізраїлю, але не для України.

Пакет відокремлює допомогу Ізраїлю від запиту Байдена на надзвичайне фінансування, який мав би включити допомогу Україні та Тайваню. Законопроєкт також виключає гуманітарну допомогу для цивільних у Секторі Гази та Ізраїлі, про яку просив Білий дім.

Цей пакет є одним з перших великих законодавчих зусиль нового спікера. Він заявив, що очікує голосування Палати представників щодо допомоги в четвер — 2 листопада. Джонсон обговорив пакет з Байденом минулого тижня.

Видання пише, що відокремлення грошей для України від допомоги Ізраїлю створює ризик того, що Конгрес не зможе продовжити допомогу в контрнаступі країни проти Росії.

Джонсон, який раніше голосував проти допомоги Україні, сказав з того, як став спікером минулого тижня, що він підтримує фінансування України, але хоче впоратися з цим окремо і вимагає посиленого нагляду за витратами.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top