Сьогодні у світі

Невизнана республіка Нагірний Карабах офіційно припиняє своє існування

Азербайджан відновив суверенітет країни.

Нагірно-Карабахська республіка (Арцах) припинить своє існування з 1 січня 2024 року. Відповідний указ підписав президент невизнаної республіки Самвел Шахраманян.

«Розпустити всі державні установи та організації, які перебувають у їхньому відомчому підпорядкуванні до 1 січня 2024 року. Республіка Нагірний Карабах (Арцах) припиняє своє існування», — йдеться в указі.

Населенню Карабаху, зокрема тим, хто перебуває за межами «республіки», після набрання чинності цим указом, рекомендують «ознайомитися з умовами реінтеграції, представленими Азербайджаном, з метою ухвалення надалі самостійного та індивідуального рішення щодо можливості перебування у Нагірному Карабаху».

В указі йдеться, що він набуває чинності одразу після публікації.

Нагадаємо, що 20 вересня, після одної доби бойових дій, Міністерство оборони Азербайджану перемогло та заявило про досягнення домовленості про призупинення бойових дій у Нагірному Карабаху. Згодом президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив про відновлення суверенітету країни. 

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top