Новини

Відомий гонщик Кен Блок розбився в аварії зі снігоходом

Американський спортсмен впав зі снігохода під час крутого спуску

Відомий американський ралійний гонщик і шоумен Кен Блок загинув в аварії на снігоході у штаті Юта.

«Із глибоким жалем ми можемо підтвердити, що Кен Блок загинув у результаті аварії на снігоході. Кен бувпершопроходцем і легендою. Нам буде неймовірно його не вистачати», – повідомила команда Hoonigan Racing Division.

За інформацією поліції, американський спортсмен впав зі снігохода під час крутого спуску і загинув від отриманих травм. Його снігохід перекинувся і приземлився просто на нього.

Блоку було 55 років. Кен був не лише спортсменом. Він знімався у багатьох шоу (навіть у ролі «ікони» для гри Need For Speed).

Американець був широко відомий у ралійних перегонах та неодноразово перемагав на різних етапах. Також він виступав у мотокросі, скейтбордингу та сноубордингу.

Кен Блок разом із діловим партнером Деймоном Уеєм заснував у 1994 році відомий спортивний бренд DC Shoes. У гонщика залишилися дружина Люсі та троє дітей.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top