Шоу-бізнес

Євробачення-2023 пройде не в Україні

Незважаючи на перемогу українського гурту

Європейська мовна спілка (EBU) вирішила не проводити музичний конкурс «Євробачення» у 2023 році в Україні, незважаючи на перемогу українського гурту «Kalush Orchestra’s».

Організатори мають намір звернутися до Великобританії, щоб домовитись про проведення конкурсу там, оскільки представник цієї країни посів на конкурсі друге місце.

«EBU хотів би подякувати UA.Суспільне за їхню щиру співпрацю та відданість вивченню всіх сценаріїв протягом кількох тижнів після перемоги Kalush Orchestra’s 14 травня в Турині та поділитися своїм смутком та розчаруванням з приводу того, що конкурс наступного року не може бути проведений в Україні через війну.

В результаті цього рішення, відповідно до правил і для забезпечення безперервності заходу, EBU тепер розпочне переговори з Великобританією, яка посіла друге місце цього року, про потенційне проведення конкурсу пісні «Євробачення-2023» у Сполученому Королівстві.

Нагадаємо, що в Україні вже проходили два конкурси Євробачення — після перемоги Руслани (2005 р) і після перемоги Джамали 2017-го.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top