Новини

Залужний призначив нового військкома Одеської області – хто ним став

Що відомо про Олександра Охріменка

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний призначив на посаду начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) «одного з найкращих військових командирів» замість скандального Євгена Борисова. Про це головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив у Telegram.

Ним стане колишній комбриг 14-го ОМБр полковник Олександр Охріменко.

«Олександр — бойовий офіцер, який знає армію зсередини, чітко розуміє потреби на фронті і неодноразово демонструє відданість військовій справі та Батьківщині», — зазначив Залужний.

Що відомо про Олександра Охріменка

Командування 14-ю окремою механізованою бригадою імені князя Романа Великого Олександр Охріменко прийняв на себе у жовтні 2021 року. З початку повномасштабного вторгнення під командуванням полковника Охріменка 14 омбр пройшла жорстокі та переможні бої на Київщині та Житомирщині, Миколаївській та Донбасі, звільнила від окупантів значну частину Харківщини, де продовжує виконувати завдання за призначенням.

Під командуванням Олександра Охріменка Княжевській 14-ій бригаді надано почесну відзнаку Президента України «За мужність і відвагу».

У 14-й окремій мехбригаді імені князя Романа Великого розповіли подробиці про свого комбрига Олександра Охріменка, який очолюватиме Одеський обласний ТЦК.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top