Одеса

Справу по розкраданню 7,5 млн грн екс-керівником апарату Одеської ОВА скеровано до суду

Олег Мусієнко

Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинної схеми та чотирьох його співучасників з Одеської ОДА, за фактом розкрадання бюджетних коштів та їх легалізації, повідомляють у відомстві.

В прокуратурі повідомили, що справа розглядається за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 209 КК України.

Слідством встановлено, що організатор схеми, колишній керівник апарату голови Одеської обласної військової адміністрації Денис Мусієнко, розробив план привласнення бюджетних коштів під час будівництва 6 амбулаторій сімейної медицини за урядовою програмою, ініційованою Президентом України, – «Велике будівництво» об’єктів соціальної інфраструктури на території Одещини.

До своєї схеми посадовець залучив ще 5 знайомих, у тому числі двох екскерівників одного з управлінь Одеської облдержадміністрації.

Для участі в тендері Денис Мусієнко задіяв підприємство одного зі співучасників, формальним керівником якого була підконтрольна йому особа, тим самим забезпечивши безперешкодне укладення договорів підряду.

Після отримання підприємством авансових платежів на роботи, підозрювані їх більшою мірою привласнили. На залишені кошти виконали будівельно-монтажні роботи не в повному обсязі, знижуючи при цьому понесені витрати для створення видимості добросовісного виконання договірних зобов’язань.

В подальшому, спільники надали до Управління ООДА сфальсифіковані акти виконаних робіт, завищивши їхній обсяг на понад 7,5 млн гривень.

Частину «зароблених» коштів співучасники легалізували шляхом придбання нового автомобілю.

Матеріали стосовно одного з членів угруповання виділені в окреме кримінальне провадження та його оголошено у розшук.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУНП в Одеській області за оперативного супроводу співробітників УСБУ в Одеській області, участі спеціалістів ГУ ДПС в Одеській області та за сприянням керівництва Одеської обласної військової адміністрації.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top