Новини

Зеленський Путіну: ти б’єш по всім країнам світу

Зеленський

Президент України Володимир Зеленський звернувся до президента Росії Володимира Путіна з приводу російських ударів по українським містам, цивільним об’єктам і об’єктам критичної інфраструктури. Зокрема, такі удари призводять до накопичення реакції усього світу, який в один момент може рішуче відповісти.

На прес-конференції після проведення Міжнародного саміту «Grain from Ukraine» президент наголосив, що «відбувається накопичування відповіді» усього світу для реагування на російські удари.

«Удари по нашій енергетиці Російською Федерацією — вони повинні знати, що за такі удари, особливо удари по атомним станціям тощо — повинні знати, що це небезпека не тільки для України, не тільки для всього світу, і що може бути відповідь і небезпека й для них. Вони повинні це розуміти», — наголосив президент.

Як підкреслив глава держави, такі послання мають йти не з України, а мають передаватися російському президенту Володимиру Путіну з усього світу.

«Ти розв’язуєш вогонь і війну проти усього світу. Ти б’єш по Україні, і кажеш, прикриваючись війною, влучаєш у садочки і школи. Уламки падають в Румунії, Польщі тощо. Ти б’єш по всім країнам світу. Ось про що і він повинен знати, що якщо так буде продовжуватися — буде накопичуватися відповідь усього світу», — наголосив Зеленський.

Нагадаємо, 25 листопада, окупанти вночі влаштували чергову атаку дронів на столицю. У Києві повітряна тривога тривала понад 6 годин. Незначні пошкодження зафіксовані у Дніпровському, Голосіївському та Печерському районах Києва.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top