Політика

МЗС Китаю розповіли про візит представника до України

Лі Хуей

«Панацеї для виходу з кризи немає, всім сторонам потрібно починати з себе»

Спецпредставник Китаю у справах Євразії Лі Хуей завершив дводенний візит до України, у ході кого він зустрівся з президентом Володимиром Зеленським. Про це повідомило МЗС КНР у четвер, 18 травня.

Зазначено, що в ході цих переговорів, та зустрічей з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком, міністром закордонних справ Дмитром Кулебою та керівниками відповідних відомств Лі Хуей «виклав позицію Китаю щодо політичного врегулювання української кризи».

«Панацеї для виходу з кризи немає, всім сторонам потрібно починати з себе, накопичувати взаємну довіру, створювати умови для припинення війни та мирних переговорів», – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що «Китай готовий сприяти міжнародній спільноті у формуванні спільної позиції щодо врегулювання української кризи, докладати власних зусиль для припинення війни, припинення вогню і відновлення миру як можна скоріше».

Лі Хуей

Нагадаємо, 26 квітня глава КНР Сі Цзіньпін провів телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським. Після розмови стало відомо, що Китай направить спецпредставника уряду у справах Євразії з візитом в Україну та інші країни Європи для поглибленого спілкування з усіма сторонами з питання політичного врегулювання «української кризи».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top