Політика

Сергій Шутов: Стамбульська конвенція загрожує існуванню інституту сім’ї в Україні

В червні цього року Верховна Рада України ратифікувала Стамбульську конвенцію, що визвало у суспільстві великий резонанс. Більш того, представники практично усіх релігійних конфесій країни висловились категорично проти прийняття конвенції та принципів, які вона нав’язує українському народові.

Складну ситуацію, в якій опинилося українське суспільство, «ElitExpert» прокоментував голова благодійного фонду «Шляхетна справа», керівник молодіжного крила партії «Батьківщина» в Одесі Сергій Шутов.

«До ратифікації Стамбульської конвенції в Україні є багато запитань. По перше, таке чуттєва тема має пройти обговорення в суспільстві, або бути винесеною на всенародний референдум. По друге, не зрозуміло, чому влада так поспішала з її прийняттям, коли у нас іде війна, і це питання точно не на часі. По третє – важливість її прийняття влада обґрунтовувала, як однією з умов вступу до Європейського союзу, що не відповідає дійсності.

Після ратифікації Стамбульської конвенції на сайті Президента України з’явилась петиція із вимогою денонсувати Закон про її прийняття, яку ініціювала Юлія Тимошенко.

Я на сьогодні є членом команди «Батьківщини» в Одеській області, тому разом з керівництвом організації ми відразу зайнялись питанням по збору підписів до петиції, бо особисто для мене та майбутнього моїх дітей дана конвенція є неприйнятною.

Під прикриттям боротьби з домашнім насильством в українське законодавство вносяться ідеологічні, світоглядні та медичні поняття «сексуальна орієнтація» та «гендерна ідентичність» як юридичні терміни, що розмивають та підміняють поняття біологічної статі вводячи категорію гендера.

Ми провели зустрічі та обговорення питання підтримки петиції з представниками різних релігійних течій Одещини, які висловили однозначну та категоричну позицію по Стамбульській конвенції», — підкреслив Сергій Шутов.

Він додав, шо цю позицію підтримала Духовна Рада Християн Одеської області, на зустрічі з якими представники восьми релігійних організацій Християн Одещини підписали спільне Звернення до Президента щодо денонсації Закону про ратифікацію конвенції. Це Єпископ Одеський та Балтський Православної Церкви України, голова Церкви Євангельських Християн-Баптистів «Просвіта» та інші.

«Щодо питання прийняття Стамбульської конвенції, як однієї з умов вступу до Євросоюзу, то це на сьогодні не так, бо цілий ряд європейських країн — Великобританія, Польща, Латвія, Литва, Словаччина, Чехія, Угорщина, Болгарія, Вірменія та Туреччина, вже відмовилися від її ратифікації, тому наша країна має підійти до цього питання виважено та з урахуванням думки суспільства.

Ігнорування факту наявності біологічних статей, які характеризують жінку або чоловіка, зобов’язання навчати дітей нестереотипним гендерним ролям несе загрози спотворення у молодого покоління своєї статевої ідентичності та руйнуванню інституту сім’ї в Україні», — наголосив політик.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top