Море та порти

«Зернова угода пішла в історію», — Ердоган

Туреччина до останнього моменту докладала зусиль для порятунку зернової угоди

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявив, що зернова угода «пішла в історію». Про це він сказав після того, як Москва повідомила інших учасників угоди про свій вихід із неї.

Спілкуючись із журналістами на прес-конференції у Стамбулі перед вильотом у турне країнами Перської затоки, він додав, що Туреччина до останнього моменту докладала зусиль для порятунку зернової угоди.

«Ми активізували наші дипломатичні зусилля. Я вважаю, що президент Росії Володимир Путін хоче, щоб цей гуманітарний міст продовжував свою роботу. Мій міністр закордонних справ проведе переговори з колегою, і ми проведемо наші зустрічі, як тільки повернуся з поїздки. Коли ми зустрінемося у серпні, ми матимемо можливість обговорити ці питання», — заявив турецький лідер.

При цьому він зазначив, що Туреччина до останнього моменту докладала зусиль для порятунку зернової угоди.

«Ми докладаємо всіх зусиль, щоб конфлікти між Росією та Україною не стали причиною ще більшої драми. Ми говоримо, що у світі немає тих, хто програв. Чорноморська ініціатива, в якій ми брали участь перший рік, увійшла в історію як важливий дипломатичний успіх. Відвантажено понад 33 мільйони. тонн зернової продукції. Багатьом країнам вдалося уникнути втягування у продовольчу кризу. Дякую всім залученим сторонам. Я вважаю, що Путін хоче, щоб цей гуманітарний міст продовжувався», — підсумував Ердоган.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top