Новини

Землетрус у Туреччині та Сирії: загинуло понад 600 людей

Türkiye

Внаслідок сильного землетрусу вночі 6 лютого, на південному сході Туреччини та на півночі Сирії загинули понад 600 людей. Кількість жертв катастрофи в Туреччині перевищила 280 осіб, постраждали понад 2000, повідомив у понеділок віце-президент країни Фуат Октай. За його словами, у різних містах Туреччини зруйновано або пошкоджено як мінімум 1710 будівель

Влада Сирії зареєструвала не менше 230 загиблих і понад 600 поранених, заявило сирійське міністерство охорони здоров’я. У свою чергу, благодійна організація SAMS, яка працює в регіонах, контрольованих повстанцями, повідомила більш ніж про 100 загиблих на цих територіях.

Землетрус магнітудою 7,4 бали

За даними Європейського сейсмологічного центру землетрус зафіксовано о 04:17 на глибині 7 кілометрів магнітудою 7,4 бали. Після першого землетрусу о 04:26 було зареєстровано другий землетрус у Газіантепі з магнітудою 6,4 бали. Станом на 08:00 зафіксовано ще 50 поштовхів, найсильніший з яких – 6,6 балів.

Епіцентром землетрусу магнітудою 7,4 бали стала турецька провінція Кахраманмараш поблизу кордону із Сирією. Ще один землетрус магнітудою 6,6 через короткий час було зафіксовано в провінції Газіантеп. Підземні поштовхи також відчувалися в інших регіонах, у тому числі в столиці Анкарі, Адані, Невшехірі, Газіантепі, Кайсері, Мерсіні, Хатаї. Як зазначає телеканал Al Arabiya, землетрус відчули мешканці деяких регіонів Іраку та Лівану. Крім того, підземні поштовхи зафіксували в Ізраїлі.

Türkiye
Türkiye

Влада Туреччини оголосила найвищий рівень тривоги. «В країні оголошено найвищий рівень тривоги четвертого ступеня. Ми спільно з Управлінням з надзвичайних ситуацій направили рятувальників до регіонів», — заявив міністр внутрішніх справ країни Сулейман Сойлу.

 «Дуже важливо, щоб дороги в районі залишалися відкритими, до регіону перекинуто наші пошуково-рятувальні підрозділи з усіх довколишніх провінцій. З цієї причини ми особливо просимо наших громадян утриматись від поїздок на авто. Важливим питанням є допомога нашим пошуково-рятувальним загонам, ми просимо наших громадян виконувати свої обов’язки, триматися подалі від пошкоджених будівель та виконувати вказівки офіційних осіб», — додали представники влади Туреччини.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top