Новини

Зеленський зустрівся з головою МЗС Польщі

Президент Володимир Зеленський зустрівся з головою Міністерства закордонних справ Польщі Радославом Сікорським, який прибув сьогодні, 22 грудня, з візитом до України. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Під час зустрічі президента відзначив важливість першого візиту новопризначеного очільника МЗС Польщі до України. Зокрема подякував Варшаві за підтримку нашої країни у протидії повномасштабному російському вторгненню, а також надання прихистку біженцям.

Про що говорили:

Сторони погодились, що двосторонні відносини повинні отримати новий імпульс, а всі проблемні питання слід вирішувати в дусі довіри й поваги;

«Сподіваємось на відкриття нової сторінки в наших відносинах. Ми дуже сильні сусіди зі спільною історією. Ми раді вас бачити тут. Сподіваюсь, що прем’єр-міністр Польщі також знайде можливість приїхати до України за найближчої нагоди», — заявив президент.

Згідно з повідомленням, політики порушили питання подальшої взаємодії в оборонній сфері, а також ключових потреб наших воїнів та обговорили створення спільних виробництв й можливості закупівлі польської зброї, яка показала результат на полі бою.

Також вони обговорили підготовку наступної зустрічі на рівні радників лідерів країн щодо імплементації Формули миру, а також проведення Глобального саміту миру.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top