Інтерв'ю

Зеленський засудив ТЦК за «примусову» мобілізацію на вулицях: «Вони не повинні цього робити» (відео)

Зеленський назвав чисельність української армії

Президент України Володимир Зеленський заявив, що випадки застосування сили до чоловіків призовного віку з боку працівників військкоматів є неправильними. Про це він повідомив в інтерв’ю німецькому телеканалу ARD.

Журналістка помітила, що в мережі з’явилося безліч відеозаписів, на яких зафіксовано моменти затримання чоловіків військовими просто на вулицях. У своєму запитанні вона поставила, яка ціна особистої свободи в умовах воєнного стану в країні.

«Так, є такі випадки. Це дуже неправильно, коли представники військкоматів ходили вулицями і шукали хлопців, які не приходили до ТЦК. Але тут я хотів би, щоб ми були справедливими і чесними. Це абсолютно неправильно, вони не повинні цього робити», — відповів Зеленський.

Він заявив, що вже виступив із проханням до військових і депутатів про внесення змін до нового проєкту закону про мобілізацію в Україні, щоб унеможливити «шанси ТЦК ходити вулицями».

«Сьогодні є можливості застосування діджитал-формату, ми живемо в час цифровізації. Ба більше, ми налагодили цей процес і під час пандемії, і під час війни. Тому немає проблем вирішити це питання сучасно», — додав президент.

Крім того, президент України заявив, що армію нашої країни можна назвати мільйонною. Він уточнив, що насправді чисельність Збройних сил становить 880 тисяч.

«…У нас 880 тисяч. У нас мільйонна армія. А при цьому в нас 30 мільйонів людей працюють, а навіть може більше трохи. Сказати точно цифру не можу», — зазначив Зеленський.

Водночас президент наголосив, що на поточний момент точна кількість людей, які залишили країну з початку повномасштабної війни, залишається невідомою. Заявивши, що ця цифра перебуває в межах від 6,5 до 7,5 мільйонів.

«Тому ми говоримо про всіх людей, хто в Україні. І вони всі захищають Європу і світ. Абсолютно. На своїх робочих місцях», — додав Зеленський.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top