Новини

Зеленський з неанонсованим візитом прибув до Канади

Лідери обговорять військову, економічну та гуманітарну підтримку України з боку Канади

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо підтвердив зустріч із президентом України Володимиром Зеленським під час його візиту до Канади сьогодні 22 вересня. Про це повідомили на сайт канадського уряду.

Лідери обговорять військову, економічну та гуманітарну підтримку України з боку Канади.

«Прем’єр-міністр Джастін Трюдо сьогодні оголосив, що президент України Володимир Зеленський відвідає Канаду з 21 по 22 вересня. Обидва лідери продовжать тісно співпрацювати задля зміцнення зв’язків між нашими країнами та сприятимуть тому, щоб український народ міг і надалі захищати себе від жорстокого та невиправданого вторгнення Росії. Канада продовжуватиме підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно», — йдеться в заяві канадського уряду.

Також вони візьмуть участь у церемонії підписання угоди, яка продовжить зміцнення економічних зв’язків між країнами.

«У тісній координації ми застосовуватимемо більший економічний тиск на режим Путіна, поки він не поважатиме територіальну цілісність і суверенітет України, в тому числі в стратегічно важливих для Росії секторах, таких як нафта і газ».

Президент України виступить перед парламентом в Оттаві після чого вирушить в Торонто, де зустрінеться з лідерами канадського бізнесу, щоб посилити інвестиції приватного сектору в майбутнє України.

Після цього прем’єр-міністр Трюдо і президент Зеленський візьмуть участь у заході з українсько-канадською громадою.

«Канада, разом зі своїми союзниками і партнерами, продовжуватиме стояти пліч-о-пліч з народом України стільки, скільки буде потрібно. У тісній координації ми будемо посилювати економічний тиск на режим Путіна доти, доки він не поважатиме територіальну цілісність і суверенітет України.. Канада завжди буде з Україною та українцями, які продовжують захищати свої свободу, незалежність та демократію», − наголосили в офісі Трюдо.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top