Новини

Зеленський ввів санкції проти оточення Кадирова

Зеленский

Обмеження запроваджуються щодо 185 громадян РФ та 181 компанії, що зареєстровані на території Росії.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про набуття чинності сьогоднішнього рішення Ради національної безпеки і оборони щодо застосування санкцій щодо громадян та компаній РФ. Серед них є соратники голови Чечні Рамзана Кадирова.

Як зазначається в офіційному інтернет-представництві глави держави, Зеленський ухвалив ввести в дію рішення РНБО від 7 грудня «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Контроль за виконанням рішення, набраним чинності указом, покладається на секретаря РНБО Олексія Данілова.

Обмеження запроваджуються щодо 185 іноземців, переважно громадян РФ, також до списку потрапила 181 компанія, зареєстрована на території Росії.

До переліку фізосіб, зокрема, входять Апті Алаудінов та Рамзан Цицулаєв, які є соратниками голови Чечені Кадирова. Так, нагадаємо, що Алдуінов — генерал-майор з Росгвардії, помічник Кадирова по взаємодії із силовими відомствами, командир спецзагону «Ахмат». А Цицулаєв був співробітником інституту МВС РФ, був «повпред глави Чечні в Україні».

Крім того, до списку потрапили заступник прем’єр-міністра Татарстану Мідхат Шагіахметов, гендиректор «Ульянівського автомобільного заводу» Аділь Ширінов та десятки осіб, пов’язаних з поставками електронних компонентів для збройової промисловості Росії, керівники та співзасновники підприємств, пов’язаних з оборонкою та військово-промисловим комплексом країни-агресора.

Повний перелік фізосіб у санкційному списку можна подивитися за посиланням, а юрособ — за цим лінком.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top