Новини

Зеленський про контрнаступ: Ми не досягли бажаного, але ми не відступаємо

Однак Зеленський зосереджується на наступному етапі

Україна не досягла бажаних результатів під час літнього контрнаступу ЗСУ, проте президент наголосив, що Україна не відступає і що їй потрібна допомога в нарощуванні вітчизняного виробництва озброєнь. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю AP News.

«Дивіться, ми не відступаємо, я задоволений. Ми воюємо з другою армією у світі — я задоволений. Ми втрачаємо людей — я не задоволений. Ми не отримали всієї зброї, яку хотіли — я не можу бути задоволений, але й не можу надто сильно скаржитися», — сказав Зеленський.

Він зазначив, що в ході контрнаступу ЗСУ не було досягнуто бажаних результатів.

«Ми хотіли отримати швидші результати. З цієї точки зору, на жаль, ми не досягли бажаних результатів. І це факт», — наголосив глава держави.

За його словами, Україна не отримала всієї необхідної їй зброї від союзників, а обмежені сили не дозволяють провести швидкий наступ.

«Бракує сил, щоб швидше досягти бажаних результатів. Але це не означає, що ми маємо здатися. Ми впевнені у своїх діях. Ми боремося за те, що належить нам», — зазначив президент.

Зеленський пояснив, що Україна не отримала від союзників всього необхідного озброєння, а обмеженість чисельності збройних сил не дозволила їй швидко просуватися вперед.

Втім, за його словами, за останні кілька місяців все ж було досягнуто певних позитивних результатів. Зеленський зазначив, що Україні вдалося досягти поступових територіальних здобутків проти краще озброєного і укріпленого ворога. Крім того, міць Чорноморського флоту РФ була зменшена після українських атак, які прорвали систему протиповітряної оборони і завдали удару по штаб-квартирі окупантів у Криму.

Однак Зеленський зосереджується на наступному етапі – нарощуванні вітчизняного виробництва озброєнь.

На це виділяється значна частина українського бюджету, але нинішніх результатів далеко не достатньо, щоб переломити хід війни.

Зеленський сподівається, що західні союзники, зокрема США, запропонують вигідні кредити та контракти для досягнення цієї мети.

«Це вихід», – сказав Зеленський, додавши, що ніщо так не лякає Росію, як військово самодостатня Україна.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top