Новини

Зеленський назвав найбільшу стратегічну перевагу РФ

Зокрема, йдеться про ракетні удари ворога

Наразі найбільша стратегічна перевага Російської Федерації ворога над Україною — це перевага в небі. Зокрема, йдеться про ракетні удари ворога.

Про це заявив президент Володимира Зеленського під час церемонії відкриття Ukraine Recovery Conference 2024.

«Це ракетний і бомбовий терор, який допомагає російським військам просуватися на землі, а російській ненависті руйнувати життя українців», — заявив український лідер.

Глава держави наголосив, що Україні вдалося забезпечити частковий захист від російських ударів з повітря. Втім, цього замало.

«Ми потребуємо щонайменше сім систем Patriot додатково, щоб закрити основні наші міські агломерації найближчим часом”, — наголосив Зеленський.

Минулого року низка країн-членів Північноатлантичного альянсу прийняли рішення щодо передачі Україні винищувачів F-16. Зокрема була погоджена підготовка наших пілотів для цих літаків. В кінці травня стало відомо, що перша група українських пілотів вже завершила навчання на літаках F-16 на військовій базі в Сполучених Штатах Америки (США).

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top