Новини

Зеленський хоче відкрити в Україні завод виробника танків Challenger та гаубиць М777

Президент провів розмову із представниками британської оборонної компанії BAE Systems

Президент України Володимир Зеленський провів розмову із представниками британської оборонної компанії BAE Systems, яка займається виготовленням танків Challenger та гаубиць М777. Про це повідомив президент у Facebook.

Розмова йшла про налагодження виробництва машин безпосередньо в Україні.

«Обговорили локалізацію виробництва в Україні. Домовилися розпочати роботу з відкриття офісу BAE Systems в Україні, а згодом — і потужностей з ремонту та виробництва продукції компанії», — повідомив президент.

Він заявив, що Україна готова стати великим регіональним хабом для ремонту та виробництва різних видів продукції компанії BAE Systems та зацікавлена у більш глобальних відносинах, ніж ті, що є зараз.

BAE Systems — найбільша оборонна компанія Великобританії, яка займається розробками в галузі озброєнь, інформаційної безпеки, аерокосмічної сфери. Компанія займається виробництвом винищувачів Eurofighter Typhoon, SEPECAT Jaguar, McDonnell Douglas AV-8B Harrier II та Panavia Tornado. Також вона виробляє танки Challenger 2, бойові машини піхоти CV90 та Bradley, САУ Archer та М777. Ці види озброєнь Україні зобов’язалися передати чи вже передали країни Заходу.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top