Новини

Запаси артилерії були майже нульові. Зеленський розповів, як Україна пройшла амуніційну кризу

зеленский

Він додав, що в грудні в Україні була амуніційна криза

Цієї зими Україна мала майже нульові запаси артилерійських снарядів. Ситуацію полегшило масове виробництво дронів, а також допомога від західних союзників. Про це повідомив президент Володимир Зеленський в інтерв’ю телеканалу CBS.

«Ми розуміємо, що у нас майже порожні були залишки нашої артилерії, маже нульові. Я говорю про снаряди у грудні місяці. І ця історія з законом (про допомогу від США, — ред.) вона ж іде з ними, вона почалась вже давно, з осені йде, якщо чесно», — розповів президент.

Він додав, що в грудні в Україні була амуніційна криза. Водночас ситуацію полегшило те, що наша країна за рік до цього розпочала масове виробництво дронів різної дистанції та потужності.

Зеленський зауважив, що російський диктатор Володимир Путін скористався артилерійським голодом України й повністю зруйнував Авдіївку.

«Не було сил тримати. Не було чим. Потім нам допомогли партнери, і США, і європейські партнери, з ракетами для ППО, і ми пройшли зиму. Це велика допомога, ми за це вдячні. Якби не партнери, ця зима була б для нас дуже складною», — додав він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top